Skip to main content

Domov v Starom Meste

na dosah prírody a histórie

Slavín je jedna z najlukratívnejších štvrtí v Bratislave. Bývanie na svahoch Starého Mesta zaručuje minimálnu cestnú premávku a menší počet susedov. Preto je ideálne pre rodiny a ľudí ktorí milujú svoj pokoj a komfort. Okolie je prepletené romanticky úzkymi strmými uličkami a historickými vilami, ktoré lokalite dodávajú punc romantickosti.

V ZELENOM RAJI

Z domu prejdete za niekoľko minút pešo do Horského parku, na Slavín, k Prezidentskému palácu a do Grasalkovičovej záhrady, na Námestie slobody či na Bratislavský hrad. Vychutnajte si krásu prírody, prechádzky v najväčšom mestskom lesoparku, či romantické prechádzky po záhradách. V zelenom raji pri vašom domove nájdete únik od zhonu mesta, dobijete baterky a využijete voľný čas naplno.

MIESTO PLNÉ HISTÓRIE

Vychutnajte si historickú architektúru Bratislavy vo vašom bezprostrednom susedstve. Počas prechádzok po okolí nájdete významné vily, kultúrne pamiatky a historické miesta na ktorých sa písala história Slovenska i Rakúsko Uhorska.

CENTRUM NA DOSAH

Mať všetko na dosah ruky je benefit, ktorý oceníte každý deň. Vychutnajte si krátku vzdialenosť do historického centra, rozmanité možnosti kultúrneho vyžitia i množstvo reštaurácií a kaviarní.

GASTRONOMICKÉ ZÁŽITKY

Prvotriedne kaviarne, množstvo barov a reštaurácie ponúkajúce fine dining. To všetko budete mať z vášho nového domova doslova za rohom.